Je proti Vám vedena exekuce na základě neplatné rozhodčí doložky?

Rozhodčí doložku naleznete na konci smlouvy a pokud bude znít nějak takto: "Spor z této smlouvy bude rozhodovat společnost NESPRAVEDLNOST s.r.o., která vybere rozhodce ze svého seznamu rozhodců a v souladu se svým rozhodčím řádem." Taková to rozhodčí doložka je absolutně neplatná a díky ní můžeme zastavit Vaši exekuci a to zcela ZDARMA!

Nejvyšší soud totiž rozhodl 11. 5. 2011, že rozhodčí smlouva, která neobsahuje přímé určení rozhodce nebo konkrétní způsob jeho určení, nýbrž pouze odkazuje na rozhodčí řád, je pro obcházení zákona smlouvou absolutně neplatnou. Správná a platná rozhodčí doložka by měla znít např. V případě sporu z této smlouvy bude rozhodovat spor JUDr. Spravedlivý", protože určuje konkrétní osobu rozhodce.

Máte smlouvu podepsanou po 11.5.2011 s touto neplatnou rozhodčí doložkou? Pošlete nám ji a my Vaším jménem sepíšeme Návrh na zastavení exekuce zcela ZDARMA! 

Pokud nevíte jméno exekutora a číslo exekuce nebo značku spisu. Zajděte na Českou poštu na Czechpoint a vyžádejte si výpis z Centrální evidence exekucí. Poplatek za tento výpis je 50 Kč a tam bude vše napsané.

Návrh na zastavení exekuce zpracujeme do tří pracovních dnů a ozveme se Vám zpět!